Zadbamy o to, co dla Ciebie najważniejsze

Naszym celem jest mierzyć wyżej, widzieć więcej i czuć bardziej. Właśnie dlatego kreując komunikację, stawiamy na przekaz, który odpowiada na wyzwania z zakresu ESG oraz budzi emocje. Współpracując z Q&A Comms, zyskasz kompetentnego towarzysza wprowadzającego Twój brand w świat marketingowych sukcesów.

Przygotujemy dla Twojej marki spójne i zaskakujące kampanie 360, zadbamy o jej wizerunek i atrakcyjny przekaz w social mediach. Opowiemy historię, która zaskoczy i przyciągnie uwagę. Możesz mieć pewność, że swoje działania oprzemy na rzetelnym researchu, badaniach oraz warsztatach strategicznych. Kreatywne idee zbudujemy na prawdziwych insightach, a kolejne kroki przewidzimy z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Pomożemy znaleźć idealną nazwę dla Twojego produktu lub usługi, stworzymy identyfikację wizualną, a także wszystko, co dodatkowo będzie potrzebne do wyróżniającej komunikacji, np. spot video, autorską sesję zdjęciową, merytoryczny content czy event. 

Mamy również ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie public relation, dzięki któremu zagwarantujemy Twojej marce skuteczną odpowiedź na kryzysy i sposób na świadome zbudowanie wizerunku we wszystkich dostępnych mediach. 

Wierzymy, że dzięki synergii doświadczenia, kompetencji i wyobraźni, razem z Tobą zbudujemy rzeczywistość, w której ESG nie będzie tylko ideą, a codziennością.   

Reklama 
Public Relations 
Strategia 
Social Media 

Kampanie marketingowe 
ESG 
Branding 
Eventy

Pomagamy zmieniać świat na lepszy

Jesteśmy agencją, która nie tylko zajmuje się komunikacją, ale przede wszystkim – działaniem. Przywiązujemy wielką wagę do kwestii ESG i nie ograniczamy się wyłącznie do tego, co przynosi nam finansowy zysk. Najcenniejsze, co możemy zrobić, jest bowiem bezcenne.

Właśnie dlatego pomagamy ludziom i planecie, współpracując z Wayair Foundation, która w 2023 roku zbudowała szkołę dla dzieci w Ulyankulu w Tanzanii. Więcej o fundacji i jej misji przeczytasz tutaj.

ulyankulu-school_photo-credit-iwo-borkowicz-14

O dobry klimat troszczymy się nie tylko w pracy

W Q&A Comms tworzymy 35-osobowy zespół specjalistów. Inspirujemy, kreujemy i działamy już od ponad 20 lat. Dbamy o komunikację, reklamę oraz public relations polskich i zagranicznych marek. Cenimy dobry plan i zawsze potrafimy wdrażać go w życie, czego dowodem jest to, że sami działamy w ramach przemyślanej struktury.

Q&A Comms to 5 współpracujących ze sobą linii: Marketing, Public Relations, Social Media, Kreacja oraz Strategia. Poznaj osoby odpowiedzialne za ich prowadzenie.  

QA_Zdjecia_pracownikow_KADR_0000_Przemyslaw_Wojak_QA_2724_GOT

Przemysław Wojak

Managing Partner

QA_Zdjecia_pracownikow_KADR_0002_Aneta_Sadowska_QA_2208_RGB_GOT

Aneta Sadowska-Wojak

Managing Partner

Aleksandra_Piesiak_1Q4A5778-1_CROP

Aleksandra Piesiak

Head of Marketing

QA_Zdjecia_pracownikow_KADR_0010_Jakub_Olachowski_QA_2119_RGB_GOT

Jakub Olachowski

Head of Strategic Development

Dorota_Janta-Lipinska_QA_PORTRET

Dorota Janta-Lipińska

Creative Director

Przemyslaw_Duszczak_QA_Zdjecia_pracownikow_KADR-1

Przemysław Duszczak

Lead of PR

Paula_Duszynska_QA_PORTRET

Paula Duszyńska

Lead of Social Media

Bartosz_Podborowski_QA_PORTRET

Bartosz Podborowski

Design & Content Senior Art Director

Fajnie, że tu jesteś. Pogadajmy!

Chcesz nam wysłać brief? 
A może masz ochotę dołączyć do naszego zespołu?
Napisz do nas! 

Kontakt
Wszystkich Świętych 4a
61-843 Poznań
hello@qacomms.eu
View